
Buki France · Cărți de colorat, stickere și ștampile
Set de stickere Buki France - Jocuri, peste 200 de bucăți
EAN: 3700802106753
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set de stickere Buki France - Jocuri, peste 200 de bucăți
Setul creativ de la Buki France oferă micilor pasionați de tehnologie peste 200 de stickere cu tematică de jocuri video și calculatoare. Colecția include diverse imagini cu console de jocuri, controllere, mașini de curse și personaje, ideale pentru personalizarea ghiozdanelor, caietelor, desenelor sau obiectelor preferate. Activitățile cu setul sprijină dezvoltarea motricității fine, coordonarea și gândirea creativă. Stickerele sunt ușor de lipit și permit copiilor să-și exprime interesele și ideile de design prin decorarea diferitelor suprafețe acasă sau în mișcare. Caracteristici: Peste 200 de stickere tematice în total; Cinci foi de format A5; Trei foi colorate cu stickere; O foaie cu contururi metalice argintii; O foaie cu stickere pufoase pentru diversitate tactilă; Potrivit pentru copii cu vârsta peste 6 ani.
Detalii
- Brand
- Buki France
- Categorie
- Cărți de colorat, stickere și ștampile
- EAN / GTIN
- 3700802106753
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Buki France
Set de stele strălucitoare Buki France - Multicolor, 50 de piese
37,69 RON
ozone.ro

Buki France
Set de stickere Buki France - Vară, peste 200 bucăți
35,45 RON
ozone.ro

Buki France
Set de stickere Buki France - Fantazie, peste 200 de bucăți
29,05 RON
ozone.ro

Buki France
Set de desen Buki France - Manga
88,85 RON
ozone.ro

Buki France
Trusă creativă Buki France - Activity Box, timbre
123,85 RON
ozone.ro

Galt
Set de colorat Galt - Imagine de colorat în relief, Safari
37,69 RON
ozone.ro

Totum
Cartea de activități Totum - Unicorn
38,39 RON
ozone.ro

Bigjigs
Carte cu abțibilduri Bigjigs - Water Adventures, reutilizabilă
34,39 RON
ozone.ro