
Raya Toys · Instrumente muzicale
Microfon pentru copii Raya Toys - cu boxă Bluetooth, albastru
EAN: 520123181
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Microfon pentru copii Raya Toys - cu boxă Bluetooth, albastru
Acest microfon Bluetooth albastru de la Raya Toys oferă o experiență muzicală distractivă pentru micii interpreți. Dispozitivul combină funcțiile unui microfon pentru copii și o boxă wireless, permițând conectarea ușoară la alte dispozitive pentru redarea melodiilor preferate. Caracteristici: Buton Magic sound pentru schimbarea vocii în timpul cântatului; Buton Mic pentru oprirea modului de schimbare a vocii; Buton pentru reglarea volumului; Buton pentru derularea melodiilor înainte și înapoi; Baterie reîncărcabilă încorporată cu încărcare USB; Dimensiuni: lungime 27 cm și lățime 7 cm în partea cea mai lată; Vârstă recomandată: peste 3 ani.
Detalii
- Brand
- Raya Toys
- Categorie
- Instrumente muzicale
- EAN / GTIN
- 520123181
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Raya Toys
Microfon pentru copii Raya Toys - cu boxă Bluetooth, roz
91,95 RON
ozone.ro

Raya Toys
Orga cu microfon Raya Toys - BigFun, 37 clape
104,79 RON
ozone.ro

Raya Toys
Microfon cu suport 2 în 1 pentru copii Raya Toys, albastru
75,39 RON
ozone.ro

Raya Toys
Microfon pentru copii Raya Toys - Melody, roz
36,55 RON
ozone.ro

Quik Lok
Suport de perete pentru chitară Quik Lok - GSW001, maro
90,19 RON
ozone.ro

Djeco
Instrument muzical pentru copii Djeco -Toba Animambo
94,09 RON
ozone.ro

Small Foot
Instrument muzical pentru copii Small Foot - Xilofon
94,09 RON
ozone.ro

Kikkerland
Harmonica din lemn Kikkerland Kidoki - Assortiment
89,69 RON
ozone.ro