
Tiny Kiddom · Interactive > Seturi cu figurine
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Aventură de lansare a unei nave spațiale, 32 piese
EAN: 4893808332260
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Aventură de lansare a unei nave spațiale, 32 piese
Scufundați-vă în aventuri spațiale captivante cu acest set interactiv de la Tiny Kiddom, care stimulează imaginația și jocurile de rol. Copiii pot ajuta astronautul în misiunea sa, pot decola către noi galaxii și pot explora planete îndepărtate cu atmosfere diferite. Numeroasele elemente mobile, luminile și sunetele fac jocul și mai captivant și realist. Setul este potrivit pentru copiii care iubesc poveștile fantastice, jocurile de rol și aventurile de descoperire. Caracteristici: Setul conține 32 de piese; Stație spațială cu trei niveluri și lift pentru urcarea și coborârea astronautului; Capsulă spațială cu buton pentru efecte sonore și luminoase la numărătoarea inversă și decolare; Figurină de astronaut cu cască, echipament de protecție și frânghie de siguranță pentru ieșirea în siguranță în spațiu; Rover lunar și cărucior pentru colectarea pietrelor spațiale și artefactelor interplanetare; Scuter spațial pentru „transport” deasupra suprafeței planetei; Câine spațial cu cască pentru jocuri de rol și mai distractive; Extraterestri cu farfurii zburătoare pentru crearea unor scenarii variate – prieteni sau dușmani; Accesorii incluse precum detector radar, instrument spațial și altele pentru un joc mai bogat. Funcționează cu 2 x AA baterii, incluse în set cu scop demonstrativ. Potrivit pentru copii peste 3 ani.
Detalii
- Brand
- Tiny Kiddom
- Categorie
- Interactive > Seturi cu figurine
- EAN / GTIN
- 4893808332260
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Rezervația de dinozauri, 28 piese
169,65 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Clinică veterinară, 29 piese
161,59 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Laboratorul de Aventură Oceanică, 22 piese
177,75 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Primul ajutor și clinică
88,85 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Şcoală
88,85 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Supermarket, 12 piese
88,85 RON
ozone.ro

Tiny Kiddom
Set de joacă Tiny Kiddom L&S - Pizzerie
88,85 RON
ozone.ro

Spin Master
Jucărie interactivă Spin Master Paw Patrol - The Dino Movie, Rise & Roll Dino, cu figurină Rex
166,95 RON
ozone.ro