
Jada Toys · Seturi cu figurine > Mașini, motociclete și autobuze
Set de joacă Jada Toys - TMNT, Donatello and Party Wagon, 1:24
EAN: 4006333096815
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set de joacă Jada Toys - TMNT, Donatello and Party Wagon, 1:24
Mașinuța metalică de la Jada Toys - Ninja Turtles Party Wagon este o replică detaliată a legendarului automobil din seria cult Teenage Mutant Ninja Turtles, realizată la scara 1:24. Modelul este o alegere perfectă pentru colecționari și fani ai Țestoaselor Ninja, care apreciază precizia și autenticitatea. Este fabricată din metal de înaltă calitate (die-cast) cu culori vii galben-verzui, care reproduc designul clasic al Party Wagon. Acest model nu este doar o jucărie, ci o adevărată comoară pentru orice fan. Mașinuța are uși și capotă care se deschid, permițând o examinare detaliată a interiorului realist. Construcția solidă asigură durabilitate și stabilitate, iar mecanismul cu mișcare liberă (freilauf) face jocul și mai dinamic și distractiv. În set este inclusă și o figurină metalică a lui Donatello, care completează autenticitatea modelului. Modelul este potrivit pentru copii peste 8 ani și pentru colecționari adulți. Este ideal atât pentru joacă, cât și pentru expunere în colecție. Execuția detaliată și coloritul viu fac din acest automobil un cadou excelent pentru orice admirator al Țestoaselor Ninja. Se recomandă pentru copii peste 8 ani. Scara 1:24 Lungimea modelului: aproximativ 20 cm
Detalii
- Brand
- Jada Toys
- Categorie
- Seturi cu figurine > Mașini, motociclete și autobuze
- EAN / GTIN
- 4006333096815
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Jada Toys
Set cu figurină Jada Toys Fast & Furious - 1995 Toyota Supra, 1:24
271,45 RON
ozone.ro

Jada Toys
Set de joacă Jada Toys - Bus Stitch 1961 VW Beetle, 1:24, cu figurină
266,65 RON
ozone.ro

Jada Toys
Set de joacă Jada Toys - Street Fighter, Ford Pickup 1956, cu figurină, 1:24
232,69 RON
ozone.ro

Magicbox
Set de joacă Magicbox SuperThings - Mr. King Truck, cu 5 figurine
286,55 RON
ozone.ro

Playmates
Set de joacă Playmates TMNT - Dubă a stației de mutație, cu figurine
307,69 RON
ozone.ro

Monster Jam
Set de joacă Monster Jam – Spider-Man, Bătălia cu Sandman în oraș, scara 1:64
231,10 RON
ozone.ro

Spin Master
Set de joacă Spin Master Paw Patrol – The Dino Movie, buldozer Chomp & Rescue, cu Rubble și un dinozaur
207,35 RON
ozone.ro

RS Toys
Set de joacă RS Toys Mega Team Robots - Mașini Transformers, 2 bucăți
176,99 RON
ozone.ro