
Classic World · Bucătării pentru copii și accesorii
Set de joacă Classic World - Vase de gătit metalice
EAN: 6927049070594
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set de joacă Classic World - Vase de gătit metalice
Vasele de gătit pentru copii de la Classic World sunt o alegere excelentă pentru jocurile de rol în bucătărie, realizate integral din oțel inoxidabil pentru o joacă durabilă și realistă. Vase și tacâmuri care arată și sună ca cele reale, stimulează imaginația, încurajează colaborarea și dezvoltă motricitatea fină, gândirea logică și abilitățile de comunicare. Sunt potrivite pentru joacă acasă și în aer liber, ajutând copiii să învețe concepte culinare de bază prin distracție. Recomandate pentru copii peste 3 ani. Conținutul setului: Oale și capace; Tigăi; Strecurătoare; Ustensile de gătit. Produsul este conceput cu gândul la siguranța copiilor: este fabricat din materiale rezistente, fără margini ascuțite și fără ingrediente periculoase. Întreținerea este ușoară, garantând o joacă durabilă și fără griji.
Detalii
- Brand
- Classic World
- Categorie
- Bucătării pentru copii și accesorii
- EAN / GTIN
- 6927049070594
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Classic World
Set de joaca Classic World - Sa facem clatite
154,53 RON
ozone.ro

Classic World
Jucarie din lemn Classic World - Toster Retro
131,99 RON
ozone.ro

Classic World
Set din lemn Classic World - Set retro de ceai, 14 piese
131,95 RON
ozone.ro

Classic World
Mixer din lemn pentru copii Classic World - Verde
128,35 RON
ozone.ro

Classic World
Set de ceai din lemn Classic World
128,35 RON
ozone.ro

Classic World
Set de joaca din lemn Classic World - Plite si gratar
230,65 RON
ozone.ro

Classic World
Jucarie de lemn Classic World - Toaster, cu accesorii
112,58 RON
ozone.ro

Classic World
Jucarie din lemn Classic World - Suport pentru prajituri
109,94 RON
ozone.ro