
Classic World · Pentru sortare, înșirare, aranjare
Joc pentru copii Classic World- Ananas dulce
EAN: 6927049021817
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Joc pentru copii Classic World- Ananas dulce
Classic World prezintă un joc pentru copii extrem de amuzant, cu care copilul tău își va antrena motricitatea fină și îndemânarea. Jocul constă într-o bază din lemn în formă de ananas, prevăzută cu găuri. În acestea, copiii trebuie să plaseze butonașe din lemn, care au mici fante prin care micuțul trebuie să treacă un șnur. Jocul va dezvolta concentrarea, coordonarea și îndemânarea copiilor și îi va distra foarte mult. Setul este fabricat din lemn de înaltă calitate și este potrivit pentru copii peste 1 an.
Detalii
- Brand
- Classic World
- Categorie
- Pentru sortare, înșirare, aranjare
- EAN / GTIN
- 6927049021817
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Classic World
Cuburi din carton de stivuit Classic World
90,99 RON
ozone.ro

Classic World
Jucarie-sorter din lemn pentru copii Classic World - Arca lui Noe
91,55 RON
ozone.ro

Classic World
Tabla din lemn Classic World - Volan de masina cu activitati
86,15 RON
ozone.ro

Classic World
Jucarie din lemn de aranjare si echilibru Classic World
94,23 RON
ozone.ro

Classic World
Cuburi de înșiruire Classic World - Flower Garden
94,23 RON
ozone.ro

Classic World
Tabla din lemn cu activitati Classic World - Mașină de pompieri
94,23 RON
ozone.ro

Classic World
Set de coarde din lemn Classic World - Alege-ți profesia, pentru băieți
74 RON
ozone.ro

Classic World
Set din lemn Classic World - forme geometrice
104,70 RON
ozone.ro