
Keel Toys · Jucării de pluș
Jucării ecologice Keel Toys Keeleco jucărie de pluș - Peștișor cu bule, 25 cm
EAN: 5027148022775
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jucării ecologice Keel Toys Keeleco jucărie de pluș - Peștișor cu bule, 25 cm
Peștele balon de pluș de la Keel Toys va deveni rapid cel mai bun prieten al fiecărui copil. Este pufos și moale și este gata să împărtășească cu cei mici toate aventurile și momentele vesele. Peștele are dimensiunea de 25 cm. Jucăria face parte din seria ecologică Keeleco și este fabricată din 100% materiale reciclate. Respectă pe deplin standardele europene de siguranță EN71. Producătorul recomandă spălarea manuală. Potrivit pentru copii peste 1 an.
Detalii
- Brand
- Keel Toys
- Categorie
- Jucării de pluș
- EAN / GTIN
- 5027148022775
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Keel Toys
Jucarie ecologica de plus Keel Toys Keeleco - Testoasa, 25 cm
68,40 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucarie ecologica de plus Keel Toys Keeleco - Peste clovn, 25 cm
68,40 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucarie ecologica de plus Keel Toys Keeleco - Caprita, 20 cm
68,40 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucărie de pluș ecologică Keel Toys Keeleco - Pescăruș, 25 cm
68,40 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucărie de pluș Keel Toys Keeleco - panda, 28 cm
67,29 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucărie de pluș Keel Toys Keeleco - broască țestoasă, 25 cm
69,99 RON
ozone.ro

Keel Toys
Jucărie de pluș ecologică Keel Toys Keeleco - Hippo, 32 cm
69,99 RON
ozone.ro

Keel Toys
Keel Toys Keeleco Jucărie de pluș Keeleco - Meerkat, 22 cm
66,29 RON
ozone.ro