
Viga Toys · Pentru sortare, înșirare, aranjare
Joc educațional Viga - Sortează după semn
EAN: 6971608445033
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Joc educațional Viga - Sortează după semn
Viga prezintă un joc educativ minunat, cu care copilul dumneavoastră va învăța să sorteze obiecte după un anumit criteriu. Setul constă într-o cutie din lemn cu 6 fante și un spațiu special unde se plasează o tablă tematică. Tablele tematice sunt de 6 tipuri diferite – mâncare, legume, fructe, numere, forme, mijloace de transport și animale. Când sunt plasate, copiii trebuie să selecteze dintre cele 48 de plăcuțe și să le introducă în fanta corectă a cutiei. Setul va dezvolta logica copiilor și cu ajutorul lui vor învăța lucruri noi, își vor exersa motricitatea fină și se vor distra pe cinste. Setul are certificat de siguranță a materialelor EN-71. Este potrivit pentru copii peste 3 ani. Cutia are dimensiunile 29,5 x 12 x 8,3 cm.
Detalii
- Brand
- Viga Toys
- Categorie
- Pentru sortare, înșirare, aranjare
- EAN / GTIN
- 6971608445033
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Viga Toys
Jucărie din lemn pentru sortare Viga Toys – Camion Safari cu animale, 6 piese
104,29 RON
ozone.ro

Viga Toys
Viga Stringing Set - Forme geometrice, 30 de bucăți
91,55 RON
ozone.ro

Viga Toys
Jucărie educațională Viga Toys PolarB - Roți dințate din lemn cu insecte
86,85 RON
ozone.ro

Viga Toys
Sortator de culori Viga Toys - Figuri geometrice
76,29 RON
ozone.ro

Viga Toys
Sfoară din lemn Viga - Polar B, Animale
71,20 RON
ozone.ro

Viga Toys
Joc de lemn Viga Polar B - Vulpe (Turnul din Hanoi)
69,45 RON
ozone.ro

Viga Toys
Jucărie din lemn pentru înşirare Viga Polar B - Micul Pinguin (Turnul din Hanoi)
69,45 RON
ozone.ro

Viga Toys
Jucărie din lemn pentru înșirat Viga Toys PolarB – Păsărică
68,49 RON
ozone.ro