
Learning Resources · Truse educaționale
Joc pentru copii Learning Resources - Hraneste broasca amuzanta
EAN: 765023050721
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Joc pentru copii Learning Resources - Hraneste broasca amuzanta
„Hrănește broasca“ este un joc distractiv pentru copii de la Learning Resources. Pot participa doi jucători, care trebuie să recunoască culorile și numerele, dar și să-și coordoneze mișcările. Toate părțile setului sunt fabricate din materiale complet sigure și care respectă toate cerințele. Care este scopul jocului? Copiii trebuie să-și hrănească broasca cu muște, al căror număr și culoare sunt determinate de cele două zaruri pe care le aruncă. Pentru acest scop, trebuie să deschidă gura broaștei apucând-o cu degetul mare și arătătorul, astfel încât să își exerseze și să își fortifice forța mâinilor. Jocul dezvoltă: imaginația motricitatea fină percepția culorilor coordonarea Setul conține: 65 de piese 2 broaște din cauciuc 60 de muște zar cu numere de la 1 la 6 zar cu 6 culori instrucțiuni
Detalii
- Brand
- Learning Resources
- Categorie
- Truse educaționale
- EAN / GTIN
- 765023050721
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Learning Resources
Resurse de învățare Set de matematică pentru copii - Blocuri de construcție, de la 1 la 10
183,15 RON
ozone.ro

Learning Resources
Set de joacă Learning Resources - Set de găurit cu modele și forme
199,09 RON
ozone.ro

Learning Resources
Set educațional Learning Resources - Provocări logice, 34 piese
155,10 RON
ozone.ro

Learning Resources
Resurse de învățare pentru jocuri pentru copii - Învață ce arată ceasul, 41 de piese
147,35 RON
ozone.ro

Learning Resources
Set educațional Learning Resources - Papagali cu ecuații matematice
211,99 RON
ozone.ro

Learning Resources
Set joc pentru sortare Learning Resources - Grupe de alimente
213,59 RON
ozone.ro

Learning Resources
Set educațional Learning Resources - Case matematice
137,29 RON
ozone.ro

Learning Resources
Learning Resources Cuburi matematice - Stem, 100 de piese
134,75 RON
ozone.ro