
Caretero Toyz · Pentru condus, călărit, împins > Triciclete
Tricicletă pentru copii Caretero Toyz - Saber, Red
EAN: 5903076399991
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Tricicletă pentru copii Caretero Toyz - Saber, Red
Tricicleta pentru copii de la Caretero Toyz - Saber este o alternativă minunată la cărucior. Este potrivită pentru copii de la 3 la 5 ani sau până la atingerea unei greutăți maxime de 25 kg. Poate fi folosită ca bicicletă, pe care copilul o poate conduce singur, sau ca un cărucior cu parasolar și control parental. În acest caz, scaunul este reversibil și copilul poate fi transportat fie cu fața în direcția de mers, fie cu fața înapoi. În partea din față și din spate a tricicletei sunt coșuri pentru depozitarea obiectelor mici, care vă vor fi necesare în timpul plimbării. Este echipată cu 2 suporturi pentru picioare - ies din cadru și sunt atașate la scaun. Caracteristici: Parasolar, care protejează împotriva ploii și soarelui; Mâner mobil care facilitează așezarea; Reglarea înălțimii mânerului în trei trepte (88-97 cm); Centuri de siguranță cu trei puncte; Scaun pivotant cu spătar reglabil până la o poziție complet orizontală; Parasolar pliabil cu protecție UV; Stikere reflectorizante; Lumină frontală LED; Două frâne independente; 2 coșuri pentru accesorii mici; Cadru metalic stabil; Roți mari rezistente la perforare, din spumă PU. Dimensiuni în poziție pliată: 37 x 42 x 73 cm
Detalii
- Brand
- Caretero Toyz
- Categorie
- Pentru condus, călărit, împins > Triciclete
- EAN / GTIN
- 5903076399991
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Caretero Toyz
Tricicleta pentru copii Caretero Toyz - Dash, verde
806,65 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Tricicletă cu control parental Caretero Toyz - Timmy, verde
790,29 RON
ozone.ro

Byox
Tricicletă pentru copii 6 în 1 Byox - Flexton, roz
807,29 RON
ozone.ro

Byox
Tricicletă pentru copii 6 în 1 Byox - Flexton, verde
807,29 RON
ozone.ro

Byox
Tricicletă pentru copii 6 în 1 Byox - Flexton, gri
807,29 RON
ozone.ro

KinderKraft
Tricicletă pliabilă KinderKraft - Jazz 3, Beige
801,85 RON
ozone.ro

KinderKraft
Tricicletă KinderKraft - Easytwist, bej
801,85 RON
ozone.ro

KinderKraft
Tricicletă pliabilă KinderKraft - Jazz 3, Pink
801,85 RON
ozone.ro