
Mamas & Papas · Plapume pentru copii
Pătură tricotată Mamas & Papas - Khaki, 70 x 90 cm
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Pătură tricotată Mamas & Papas - Khaki, 70 x 90 cm
Pătura tricotată Mamas & Papas - Khaki este moale și confortabilă. Cu ea, micuțul tău va fi întotdeauna cald în lunile mai reci. Materialul tricotat este durabil, iar bumbacul 100% este foarte moale. Caracteristici: Fabricat din 100% material de bumbac tricotat moale; Într-o paletă de culori neutre și cu imprimeuri cu elefanți; Se potrivește cu piesele din colecția Welcome to the world. Modelul este potrivit pentru copii chiar de la naștere. Dimensiune: 90 x 70 cm Se recomandă spălarea la mașină la 40°.
Detalii
- Brand
- Mamas & Papas
- Categorie
- Plapume pentru copii
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas - Bubble Pink, 70 х 90 cm
241,50 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas Welcome To The World Duckling - Mocha, 70 х 90 cm
241,50 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas Welcome To The World Elephant - Grey, 70 х 90 cm
241,50 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas - Dream upon a cloud, 80 х 100 cm
255,09 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas - Koala, 70 x 90 cm
255,09 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas - Diamond, 70 х 90 cm
265,95 RON
ozone.ro

Mamas & Papas
Pătură tricotată Mamas & Papas - Spot Multi, 70 x 90 cm
265,95 RON
ozone.ro

Cotton Hug
Pătură din bumbac Cotton Hug - Organic, 80 x 100 cm, mentă
243,59 RON
ozone.ro