
Friendly Organic · Sterilizatoare electrice
Balsam de rufe Friendly Organic Lavender - pentru bebelusi 750 ml
EAN: 8680088181765
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Balsam de rufe Friendly Organic Lavender - pentru bebelusi 750 ml
Datorită pH-ului său neutru și compoziției din uleiuri esențiale, balsamul de rufe Friendly Organic Lavender este potrivit chiar și pentru cea mai sensibilă piele a bebelușilor. Detergentul are un parfum proaspăt de lavandă și va spăla eficient rufele și hăinuțele la orice temperatură, fără a fi nevoie de înmuiere prealabilă. Caracteristici: Clătire ușoară Nu rămâne în țesături Cu parfum de lavandă Testat dermatologic pe piele sensibilă, hipoalergenic și biodegradabil Fără înălbitori optici, enzime, coloranți și fosfați Eficient la orice temperatură Capacul și sticla sunt realizate din materiale reciclabile Nu a fost testat pe animale Utilizare: Se adaugă lichidul în compartimentul corespunzător al mașinii de spălat; Poate fi folosit și la spălarea manuală, dar fără a turna direct. Înmuiați hăinuțele pentru aproximativ 10 minute. Fără clătire; Potrivit atât pentru rufe colorate, cât și pentru cele albe. Dozaj: Pentru 4-5 kg de rufe puneți aproximativ 45 ml de lichid, având în vedere că un capac corespunde la 25 ml Când deschideți sticla și începeți să o folosiți, țineți cont că în timp culoarea lichidului se poate schimba, datorită bazei vegetale. Recomandăm să agitați înainte de utilizare și să păstrați la temperatura camerei. Compoziție: Aqua (Water), Diacylethyl Hydroxyethylmonium Methosulphate*, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Isopropyl Alcohol, Lavandula Hybrida Oil**, Lactic Acid, Linalool. *De origine vegetală Sticla detergentului are 750 ml, iar acesta vă va ajunge pentru 16 spălări.
Detalii
- Brand
- Friendly Organic
- Categorie
- Sterilizatoare electrice
- EAN / GTIN
- 8680088181765
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Friendly Organic
Inalbitor organic - praf Friendly Organic - 500 gr
24,39 RON
ozone.ro

Friendly Organic
Detergent de rufe Friendly Organic Marseille - Pentru haine de bebeluși, 1 l
37,65 RON
ozone.ro

Friendly Organic
Detergent de rufe Friendly Organic - pentru copii
37,65 RON
ozone.ro

Chicco
Detergent lichid Chicco - Concentrat, 1,5 l
38,75 RON
ozone.ro

Dr. Brown's
Filtru de aer de rezervă Dr. Brown's - Pentru sterilizator și uscător
65,99 RON
ozone.ro

KikkaBoo
Sterilizator pentru biberoane KikkaBoo - Clyde, Beige
164,70 RON
ozone.ro

Reer
Sterilizator cu abur Reer - VapoMat S
185,69 RON
ozone.ro

Cangaroo
Sterilizator electric cu uscător 2 în 1 Cangaroo - Cai
203,90 RON
ozone.ro