
Biro Time · Accesorii de birou
Planificator săptămânal Biro Time Opal - Cu materiale de birou, 48 de foi, mentă
EAN: 8600828283665
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Planificator săptămânal Biro Time Opal - Cu materiale de birou, 48 de foi, mentă
Planificatorul săptămânal Opal de la Biro Time este un instrument practic pentru organizarea sarcinilor și planificarea zilnică, potrivit pentru birou, acasă sau școală. Acest set combină confortul unui planificator cu funcționalitatea unei table practice pentru scris, ceea ce ajută la menținerea unui mediu de lucru mai ordonat și stilat. Modelul dispune de câmpuri separate pentru zilele săptămânii, precum și un spațiu special pentru notițe și sarcini importante. Este o soluție excelentă pentru structurarea angajamentelor, notarea ideilor și crearea listelor zilnice. Setul include: Planificator săptămânal cu 48 de foi; Pix de culoare mentă; Cleme metalice; Clame. Caracteristici: Număr de foi: 48; Culoare: mentă; Greutate: 400 g; Destinație: pentru organizarea sarcinilor, notarea ideilor și planificare.
Detalii
- Brand
- Biro Time
- Categorie
- Accesorii de birou
- EAN / GTIN
- 8600828283665
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Biro Time
Planificator săptămânal Biro Time Opal - Cu rechizite, 48 de foi, roz
47,70 RON
ozone.ro

Biro Time
Suport pentru creioane Biro Time Citrine - cu 4 compartimente, roz
26,49 RON
ozone.ro

Biro Time
Suport pentru creioane Biro Time Citrine - cu 4 compartimente, mentă
26,49 RON
ozone.ro

Biro Time
Suport pentru agrafe Biro Time Morganite - Roz
21,25 RON
ozone.ro

Biro Time
Suport pentru agrafe Biro Time Morganite - Mentă
21,25 RON
ozone.ro

OfBox
Suport vertical pentru documente OfBox - Cu 12 compartimente
47,50 RON
ozone.ro

OfBox
Portcard OfBox Dynamic - Pentru 120 de cărți de vizită + accesorii
46,10 RON
ozone.ro

YOLO
Organizator de birou YOLO Galactic - Lollipop
50,20 RON
ozone.ro