
Faber-Castell · Instrumente de scris
Roller Faber-Castell Free Ink - 1.5 mm, portocaliu
EAN: 4005403483159
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Roller Faber-Castell Free Ink - 1.5 mm, portocaliu
Rollerul Faber-Castell din seria Free Ink combină avantajele pixului cu cele ale stiloului. Cu un vârf metalic cu bilă, rezistent la solicitări extreme, și un flux constant de cerneală, scrisul cu el este neted și fluid - o adevărată plăcere pentru mână. Rollerul are o parte transparentă la baza corpului său, prin care veți putea urmări nivelul cernelei. Culoare de scris: portocaliu Vârf conic Grosimea liniei la scris: 1.5 mm
Detalii
- Brand
- Faber-Castell
- Categorie
- Instrumente de scris
- EAN / GTIN
- 4005403483159
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Faber-Castell
Stilou rolă automată Faber-Castell Fast Gel - 0.7 mm, turcoaz
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Stilou rolă automată Faber-Castell Fast Gel - 0.7 mm, mov
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Marker Faber-Castell - 1.5 mm, albastru deschis metalic
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Stilou rolă automată Faber-Castell Fast Gel - 0.7 mm, negru
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Roller Faber-Castell Free Ink - 0.5 mm, negru
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Stilou rolă automată Faber-Castell Fast Gel - 0.7 mm, verde
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Stolou rolă Faber-Castell Free Ink Needle - 0.5 mm, verde
12,25 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Marker Faber-Castell - 1.5 mm, verde deschis metalic
12,25 RON
ozone.ro