
Forever Light · LED Осветление > Детски лампи > Солни и декоративни лампи
Lampă decorativă LED Forever Light - Buze, neon, 1.28W, roşu
EAN: 5900495949332
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Lampă decorativă LED Forever Light - Buze, neon, 1.28W, roşu
Lampa LED neon de la Forever Light oferă un efect frumos de strălucire colorată în încăpere, cu o culoare roșie intensă și formă de buze. Este ideală pentru decorarea rafturilor, camerelor pentru copii sau spațiilor comerciale precum baruri și saloane de înfrumusețare. Dispozitivul distribuie lumina uniform, fără pete vizibile, și poate fi montat pe perete prin clemele integrate sau așezat pe o suprafață plană. Lampa utilizează tehnologie LED eficientă energetic, care asigură o utilizare durabilă și economică. Designul său compact și greutatea redusă fac montajul și mutarea extrem de ușoare. Este potrivită pentru crearea unei atmosfere primitoare acasă sau pentru accentuarea interiorului în spații profesionale. Lampa neon oferă două moduri de alimentare - prin cablu USB sau cu 3 baterii de tip AA. Bateriile NU sunt incluse în pachet. Această flexibilitate permite utilizarea lămpii oriunde - atât în apropierea unei prize electrice, cât și în locuri fără acces la curent. Este fabricată din materiale de calitate - PS și PVC, care asigură rezistență și durabilitate. Sursa de lumină LED integrată nu necesită înlocuire și garantează o durată lungă de viață. Caracteristici: Formă: buze; Culoarea luminii: roșu; Sursă de lumină LED integrată; Alimentare dublă: USB 5V/1A sau 3 x baterii AA; Tensiune de intrare: 5V (USB) / 4,5V (baterii); Dimensiuni: 280 x 20 x 150 mm; Materiale: PS și PVC; Montaj: pe perete (prin cleme integrate) sau pe o suprafață plană; Destinație: pentru utilizare în interior; Distribuție uniformă a luminii fără pete vizibile; Tehnologie LED eficientă energetic; Construcție ușoară și compactă pentru mutare facilă.
Detalii
- Brand
- Forever Light
- Categorie
- LED Осветление > Детски лампи > Солни и декоративни лампи
- EAN / GTIN
- 5900495949332
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Forever Light
Lampă decorativă LED Forever Light - Balenă, neon, 1W, alb cald
42,40 RON
ozone.ro

Forever Light
Lampă decorativă LED Forever Light - Pisică, neon, 0.46W, roz
58,35 RON
ozone.ro

Forever Light
Lampă decorativă LED Forever Light - Aripi, neon, 4.06W, alb
116,70 RON
ozone.ro

Forever Light
Lampă decorativă LED Forever Light - Crocodil, neon, 3.48W, verde
124,69 RON
ozone.ro

Rabalux
LED lampă decorativă Rabalux - Radelia 76110, 3W, negru
58,35 RON
ozone.ro

Rabalux
LED lampă decorativă Rabalux - Radko 76108, 0.8W, alb
58,59 RON
ozone.ro