
Good Smile Company · Figurine
Figurină de acțiune Good Smile Games: Doom - Doom Slayer, 16 cm
EAN: 4580590204058
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Figurină de acțiune Good Smile Games: Doom - Doom Slayer, 16 cm
Figura de acțiune Doom Slayer de la Good Smile Company redă personajul principal din jocul video DOOM Eternal. Acest model face parte din seria figma, remarcându-se prin mobilitate ridicată și execuție precisă. Datorită articulațiilor figma netede și stabile, figura poate fi poziționată în diverse poziții dinamice din joc. În zonele cheie a fost folosit plastic flexibil, ceea ce ajută la păstrarea proporțiilor personajului, fără a-i limita mobilitatea. Setul conține: 1 buc. figură de acțiune Doom Slayer; 1 buc. drujbă (Chainsaw); 1 buc. pușcă (Super Shotgun); 1 buc. Crucible Blade; 1 buc. armă BFG-9000; Piese suplimentare pentru Equipment Launcher și DOOM Blade în stare pliată și desfăcută; 1 buc. suport figma mobil. Caracteristici: Înălțime: aproximativ 16 cm; Material: ABS, PVC; Tematică: DOOM Eternal; Personaj: Doom Slayer; Linie de produs: figma; Sculptor: Masaki Asai (APSY); Produs oficial licențiat.
Detalii
- Brand
- Good Smile Company
- Categorie
- Figurine
- EAN / GTIN
- 4580590204058
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company DC Comics: Batman - The Joker (1989) (Nendoroid), 10 cm
542,65 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Games: Diablo IV - Lilith, 17 cm
758,85 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Games: Helltaker - Lucifer, 15 cm
477,59 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Games: Danganronpa: Trigger Happy Havoc - Celestia Ludenberg (Nendoroid), 10 cm
428,75 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Animation: Berserk - Guts (Berserker Armor)(Blood Edition)(Nendoroid), 10 cm
403,29 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Animation: Chainsaw Man - Angel Devil (Nendoroid), 10 cm
403,29 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Animation: Hatsune Miku - Classic Miku (Nendoroid), 10 cm
424,55 RON
ozone.ro

Good Smile Company
Figurină de acțiune Good Smile Company Animation: Yosuga No Sora - Sora Kasugano (Nendoroid), 10 cm
397,99 RON
ozone.ro