
Nemesis Now · Statuete
Statuetă Nemesis Now Adult: Gothic - Elariel and Faelan, 23.9 cm
EAN: 801269160869
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Statuetă Nemesis Now Adult: Gothic - Elariel and Faelan, 23.9 cm
Statueta Nemesis Now surprinde un moment magic și delicat între o zână și tovarășul ei din pădure într-un decor magic de pădure. Este realizată din rășină de înaltă calitate și este pictată manual cu atenție la fiecare detaliu. Zâna Elariel este reprezentată șezând pe un copac detaliat, îmbrăcată într-o rochie albastră elegantă, cu păr lung auriu și aripi delicate. În poala ei se odihnește tovarășul său credincios - vulpea Faelan, creând o scenă caldă și emoționantă care combină natura, magia și delicatețea. Această statuetă este o alegere ideală pentru iubitorii de colecții fantasy și pentru oricine apreciază obiectele decorative lucrate manual. Detaliile de pe rochie, păr și aripi ale zânei, precum și reprezentarea realistă a vulpii, fac din această figură o adevărată operă de artă. Este potrivită pentru decorarea casei, biroului sau ca un cadou special pentru o persoană dragă care iubește lumea magică a zânelor și creaturilor din pădure. Creată pentru a aduce pace și farmec în orice spațiu, această statuetă combină fantezia cu frumusețea naturală. Ideală pentru colecționari de zâne, iubitori de fantasy sau oricine se bucură de decor inspirat din natură. Lăsați-l pe Elariel și Faelan să aducă o senzație de liniște și magie în casa dumneavoastră.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Statuete
- EAN / GTIN
- 801269160869
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Animation: Corpse Bride - Victoria, 27.9 cm
488,19 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Adult: Gothic - The Kiss of Death, 25.7 cm
490,85 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Set statuete Nemesis Now Movies: The Lord of the Rings - The Hobbits of the Shire, 7.2 cm
493,50 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Movies: Beetlejuice - Sandworm, 15 cm
434,15 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Adult: Gothic – Harpy the Creature of Storm and Tempest, 24,6 cm
429,85 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă bust Nemesis Now Movies: Star Wars - Blasted Stormtrooper, 23 cm
420,59 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Gothic: Anne Stokes - Summon The Reaper, 29 cm
406,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Adult: Gothic - Riven
405,65 RON
ozone.ro