
United Cutlery · Replici
Replică United Cutlery Movies: The Lord of the Rings - Staff of Gandalf the White 1/1, 185 cm
EAN: 760729113862
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Replică United Cutlery Movies: The Lord of the Rings - Staff of Gandalf the White 1/1, 185 cm
Replica toiagului Gandalf Alb de la United Cutlery este o reproducere extrem de detaliată în scară 1:1 a armei legendare din filmele „Stăpânul inelelor: Cele două turnuri" și „Stăpânul inelelor: Întoarcerea regelui". Acest obiect de colecție oficial licențiat este creat după forma recuzitei originale folosite în timpul filmărilor și reprezintă o realizare de vârf în fabricarea replicilor cinematografice. Toiagul are o coroană autentică cu structură grilaj, care la comanda lui Gandalf poate să se aprindă și să-i lumineze drumul în întuneric sau să emită o flacără albastră. Este realizat din lemn masiv pentru tija și metal solid pentru coroană, ceea ce îi conferă nu doar un aspect autentic, ci și o rezistență impresionantă. Suprafața vopsită manual în culoarea albă de os reproduce cu precizie designul original din film. Relicva este livrată cu un suport elegant de perete în stil elfic, realizat din oțel inoxidabil cu finisaj antic de fier, care va transforma toiagul într-un punct central al oricărei colecții. Sunt incluse certificat de autenticitate, elemente de montaj și instrucțiuni detaliate pentru instalare. Caracteristici: Replica oficială licențiată de United Cutlery; Scară 1:1 - reproducere la dimensiune naturală; Lungime totală: 185 cm; Creată după forma recuzitei originale din film; Tijă din lemn masiv; Coroană din metal solid cu structură grilaj intrigantă; Suprafață vopsită manual în culoare albă; Greutate: 2480 g; Suport de perete din oțel inoxidabil cu finisaj antic de fier; Livrat în două părți pentru transport sigur; Include certificat de autenticitate.
Detalii
- Brand
- United Cutlery
- Categorie
- Replici
- EAN / GTIN
- 760729113862
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

United Cutlery
Replica United Cutlery Movies: Lord of the Rings - Sword of the Ringwraith, 135 cm
1.675,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replică United Cutlery Movies: The Hobbit - Orcrist Scabbard (foarfecă)
1.750,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replică United Cutlery Movies: The Hobbit - Sword of Thranduil
1.770,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replica United Cutlery Movies: Lord of the Rings - Fighting Knives of Legolas
1.790,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replica United Cutlery Movies: Lord of the Rings - Glamdring Sword of Gandalf, 121 cm
1.790,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replică United Cutlery Movies: The Lord of The Rings - Sword of Faramir, 107 cm
1.791,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Cuțite de luptă Tauriel - United Cutlery Movies: The Hobbit
1.798,99 RON
ozone.ro

United Cutlery
Replică United Cutlery Movies: The Hobbit - Staff of Gandalf the Grey 175 cm
1.595,99 RON
ozone.ro