
Nemesis Now · Statuete
Statuetă Nemesis Now Movies: Harry Potter - Hungarian Horntail, 30 cm
EAN: 801269158736
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Statuetă Nemesis Now Movies: Harry Potter - Hungarian Horntail, 30 cm
Dacă sunteți fani ai seriei magice despre tânărul vrăjitor Harry Potter, atunci vă va plăcea această superbă statuetă de la compania Nemesis Now. Ea are forma și designul dragonului unguresc spinător, care este deosebit de periculos atunci când își apără puii. Este dragonul înfricoșător împotriva căruia tinerii vrăjitori, participanți la Turneul Triwizard, se confruntă în prima lor probă. Ei trebuie să treacă pe lângă mama dragon unguresc spinător și să fure un ou de aur din cuibul ei. Caracteristici: Material – rășină; Înălțime aproximativă – 30 cm; Realizată cu atenție la fiecare detaliu; Captură momentul dramatic din Turneul Triwizard, unde Harry se confruntă cu unul dintre cei mai periculoși dragoni din lumea vrăjitorilor; Dragonul unguresc spinător este înconjurat de flăcări portocalii semi-transparente, care amintesc de sălbăticia creaturii; Ouăle de aur este adăpostit sub privirea vigilentă a dragonului; Statueta este oficial licențiată; Cadoul ideal pentru orice fan și o completare minunată pentru orice colecție Harry Potter.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Statuete
- EAN / GTIN
- 801269158736
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Statuetă bust Nemesis Now Movies: Lord of the Rings - Sauron, 39 cm
1.465,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuia bust Nemesis Now Movies: The Lord of the Rings - Gollum, 39 cm
1.302,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă bust Nemesis Now DC Comics: Batman - Batman & Catwoman, 30 cm
1.275,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Bust de statuetă Nemesis Now Rocks: Iron Maiden - Powerslave, 28 cm
1.220,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Bust Nemesis Now Games: Assassin's Creed Shadows - Naoe, 30 cm
1.139,99 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Rocks: Iron Maiden - Somewhere In Time, 29.8 cm
915,45 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă bust Nemesis Now Movies: Harry Potter - Dobby
868,29 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă bust Nemesis Now Games: Mortal Kombat - Scorpion, 29 cm
742,99 RON
ozone.ro