
Nemesis Now · Statuete
Statuetă Nemesis Now Movies: Star Wars - Rock On! Stormtrooper, 18 cm
EAN: 801269146047
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Statuetă Nemesis Now Movies: Star Wars - Rock On! Stormtrooper, 18 cm
Dacă sunteți fani ai celebrei serii intergalactice „Star Wars”, atunci vă va plăcea această superbă statuetă de la compania Nemesis Now. Aici avem unul dintre soldații Stormtrooper, care pare a fi un fan al rock-ului. El face parte din trupele de elită ale Imperiului Galactic, care sunt devotate stăpânului lor întunecat. Stormtrooperii susțin ideologia Noii Ordini și sunt fanatic loiali Imperiului. Statueta are o înălțime aproximativă de 18 cm și este realizată din rășină. Este oficial licențiată și vine la dumneavoastră într-o cutie de carton grozavă, ceea ce o face ideală pentru cadou. Un adaos minunat pentru orice colecție Star Wars.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Statuete
- EAN / GTIN
- 801269146047
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Adult: Cult Cuties - Malpuss, 24 cm
158,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Adult: Cult Cuties - Pawzuph, 26 cm
158,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Fantasy: Dragons - Emerald Overseer, 18 cm
162,79 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Movies: Star Wars - The Good, The Bad and The Trooper, 18 cm
162,79 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Fantasy: Dragons - The Martian, 15 cm
162,79 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Movies: Star Wars - Stormtrooper (Royal Guard), 19 cm
162,79 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Fantasy: Dragons - The Terran, 15 cm
162,79 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Statuetă Nemesis Now Fantasy: Dragons - Shadow Crystal Keeper, 20.8 cm
153,85 RON
ozone.ro