
Halantex · Set lenjerie de pat
Set lenjerie de pat copii Halantex - Spy x Family, Loid Forger
EAN: 5904209609673
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set lenjerie de pat copii Halantex - Spy x Family, Loid Forger
Setul de lenjerie pentru copii Halantex Spy x Family este un cadou minunat pentru orice copil. Pe lângă designul său grozav, setul va fi apreciat și pentru materialul său moale din bumbac. Setul este un produs original, licențiat și include o husă pentru pilotă și o față de pernă. Caracteristici: material - 100% bumbac; husă imprimată cu fermoar pentru pilotă; față de pernă imprimată; potrivit pentru spălare la mașina de spălat. Dimensiuni: husă - 140 x 200 cm; față de pernă - 70 x 90 cm.
Detalii
- Brand
- Halantex
- Categorie
- Set lenjerie de pat
- EAN / GTIN
- 5904209609673
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Halantex
Set lenjerie de pat copii Halantex - World of Tanks
171,49 RON
ozone.ro

Halantex
Set lenjerie de pat copii Halantex - Boruto Next Generation
165 RON
ozone.ro

Halantex
Set dormitor copii Halantex - Call of Duty, Fire from Above
165 RON
ozone.ro

Halantex
Set lenjerie de pat copii Halantex - Hunter x Hunter
165 RON
ozone.ro

Halantex
Set de lenjerie de pat pentru copii Halantex - Stitch Aloha
176,95 RON
ozone.ro

Halantex
Set lenjerie de pat pentru copii Halantex - NASA, Horizon
157,65 RON
ozone.ro

Halantex
Set dormitor pentru copii Halantex - Stitch, singur
157,55 RON
ozone.ro

Halantex
Set de lenjerie de pat pentru copii Halantex - Frozen, Anna, Elsa, Olaf, Kristoff and Sven
186,70 RON
ozone.ro