
Nemesis Now · Căni și pahare de colecție
Pocal Nemesis Now Adult: Gothic - Rose to the Occasion
EAN: 801269154165
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Pocal Nemesis Now Adult: Gothic - Rose to the Occasion
Dacă sunteți atrași de stilul gotic, atunci veți aprecia acest minunat pahar pictat manual de la compania Nemesis Now. Are un design unic, inspirat de o trandafir sângeriu, delicat ținut de o mână scheletică misterioasă. Tulpina reprezintă cu eleganță încheietura mâinii scheletului, iar baza este decorată cu o multitudine de cranii mici și detaliate, adăugând un strop de eleganță întunecată acestei piese unice. Paharul are o înălțime aproximativă de 20 cm și este fabricat din rășină. Cupa, în care puteți turna băutura, este fabricată din otel inoxidabil și poate fi îndepărtată, ceea ce va facilita curățarea. Paharul este licențiat oficial și realizat cu atenție la detalii, ceea ce îl face o alegere ideală pentru cadou și o adăugire minunată la orice colecție gotică.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Căni și pahare de colecție
- EAN / GTIN
- 801269154165
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Pahar de shot Nemesis Now Music: Metallica - The Black Album
67,29 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pocal Nemesis Now Adult: Dragons - Black Chinese Dragon Coil
79,49 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pocal Nemesis Now Adult: Gothic - Vampires
79,49 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pocal Nemesis Now Adult: Medieval - Valhalla
79,49 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Ploșcă Nemesis Now Music: AC/DC - Black Ice
81,39 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pocal Nemesis Now Adult: Gothic - Bitter Taste
61,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pocal Nemesis Now Adult: Gothic - Dark Fang
61,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Pahar shot Nemesis Now Music: Iron Maiden - Trooper
59,69 RON
ozone.ro