
Nemesis Now · Accesorii pentru colecționari
Decorarea peretelui Nemesis Now Games: Diablo IV - Lilith, 30 cm
EAN: 801269155186
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Decorarea peretelui Nemesis Now Games: Diablo IV - Lilith, 30 cm
Adaugă prospețime în camera ta și decoreaz-o într-un mod unic cu această superbă decorațiune de perete de la compania Nemesis Now. Are un design minunat, inspirat de puternica Lilith, cunoscută pentru prezența sa demonică și trăsăturile seducătoare. Ea este un rău mai vechi decât lumea, mama înșelăciunii și amanta trădării. Lilith este extrem de vicleană, iar mintea ei este ca un labirint. Teleportarea și schimbarea formei sunt doar o parte din abilitățile ei, iar fiecare supraviețuitor după o luptă cu ea este considerat un erou. Decorațiunea de perete are o lungime aproximativă de 30 cm și este realizată din rășină. Gata de montat pe peretele tău, această decorațiune combină frumusețea și teroarea și este un omagiu uimitor adus uneia dintre cele mai renumite figuri din Sanctuar. Este oficial licențiată și va deveni o completare excelentă pentru orice colecție de gaming.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Accesorii pentru colecționari
- EAN / GTIN
- 801269155186
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Cutie Nemesis Now Music: Slayer - Skull
393,45 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Cădelniţă Nemesis Now Games: Dark Souls - Fog Gate, 19 cm
366,29 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Decorarea peretelui Nemesis Now Movies: Harry Potter - Hedwig, 45 cm
361,95 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Opritor de carte Nemesis Now Games: Elden Ring - Radagon and Queen Marika, 19.8 cm
398,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Limitator de carte Nemesis Now Movies: Harry Potter - Slytherin, 20 cm
400,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Glob de zăpadă Nemesis Now Movies: Lord of the Rings - Treebeard, 22 cm
352,70 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Decorațiune de perete Nemesis Now Games: Diablo IV - Mephisto, 29.3 cm
420,59 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Decorarea peretelui Nemesis Now Music: Iron Maiden - Killers, 30 cm
335,09 RON
ozone.ro