
White Shark · Mouse-uri gaming
Mouse gaming White Shark - MARROK GM-9006, optic, alb
EAN: 736373271173
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Mouse gaming White Shark - MARROK GM-9006, optic, alb
White Shark Marrok este un mouse de gaming care are 9 butoane programabile, un chipset Sunplus 6662 și un senzor optic de înaltă precizie care atinge până la 12.000 DPI. Folosind software-ul, puteți personaliza iluminarea RGB cu 16,8 milioane de culori și puteți regla rata de sondare până la 1000 Hz. Finisajul mat și cablul împletit îi conferă acestui mouse un aspect elegant și durabil. Designul ergonomic se potrivește perfect mâinii tale și reduce oboseala în timpul sesiunilor lungi de joc. Are o durată de viață de 10 milioane de clicuri. Indiferent dacă joci FPS, MOBA, MMO sau orice alt gen, îți va oferi avantajul de a domina jocul.
Detalii
- Brand
- White Shark
- Categorie
- Mouse-uri gaming
- EAN / GTIN
- 736373271173
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

White Shark
Mouse gaming White Shark - ECTOR GM-5016, optic, alb
75,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse gaming White Shark - Marrok GM-9006, optic, cu fir, negru
75,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse de gaming White Shark - GM-5010 Bagdemagus, optic, alb
70,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse gaming White Shark - GRAPHENE, optic, negru
70,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse de gaming White Shark - Ector, optic , roz
84,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse gaming White Shark - GRAPHENE, optic, alb
84,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse de gaming White Shark - Graphene, optic , roz
64,99 RON
ozone.ro

White Shark
Mouse gaming White Shark - AERO, optic, wireless, alb
95,99 RON
ozone.ro