
Royal Kludge · Tastaturi gaming
Tastatură mecanică Royal Kludge – R65, Chartreuse, RGB, verde
EAN: 6935280822766
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Tastatură mecanică Royal Kludge – R65, Chartreuse, RGB, verde
Tastatura de gaming Royal Kludge R65 este o soluție mecanică compactă cu 66 de taste, care combină o funcționalitate excepțională cu un design modern. Modelul dispune de switch-uri Chartreuse, care oferă un feedback precis și plăcut la fiecare apăsare. Tastatura este echipată cu iluminare RGB cu acces la 16,8 milioane de culori și 14 moduri diferite, inclusiv inovatorul mod HIFI Music Rhythm, care sincronizează efectele luminoase cu ritmul muzicii sau al jocului. Designul compact eliberează semnificativ spațiu pe birou, permițând mișcări mai libere ale mouse-ului. În ciuda dimensiunilor reduse, tastatura nu face compromisuri în ceea ce privește funcționalitatea – dispune de protecție completă împotriva efectului ghosting, garantând înregistrarea fiecărei apăsări simultane a tastelor. Butonul premium din aluminiu pentru controlul volumului oferă o reglare tactilă și precisă a intensității sunetului. Tastatura este construită cu o structură inovatoare gasket mount, care include tampoane din silicon integrate între placa de circuit și carcasă. Această construcție absoarbe vibrațiile la tastare și reduce zgomotul metalic, creând o senzație mai moale, elastică și consistentă la utilizare. Rezultatul este o experiență extrem de plăcută și silențioasă, indiferent dacă lucrați ore îndelungate sau jucați jocuri intense. Keycap-urile PBT cu profil MDA sunt realizate prin tehnologie dye-sublimation sau double-shot, garantând durabilitate și rezistență la decolorare. Suprafețele sferice se mulează natural pe degete, asigurând un confort excepțional la utilizarea prelungită. Blocurile multicolore creează un efect vizual atractiv, care aduce individualitate mediului dumneavoastră de lucru. Software-ul puternic permite personalizarea completă a tastaturii. Puteți reasigna funcția fiecărei taste, crea macrocomenzi complexe cu mai multe straturi și configura iluminarea RGB pentru fiecare tastă în parte. Vizualizați scurtăturile, marcați profilurile active sau sincronizați efectele luminoase cu secvențe macro, transformând tastatura într-un centru de control dinamic. Tastatura funcționează cu cablu USB-C, inclus în set, și este compatibilă cu multiple sisteme de operare – Windows, Apple Mac OS, Android și iOS. Modelul beneficiază de o garanție de 24 de luni, care asigură liniște și încredere în calitatea produsului. Caracteristici: Tip switch-uri: Chartreuse; Număr de taste: 66; Aranjament tastatură: QWERTY; Conectivitate: cablu (USB-C); Iluminare RGB: 16,8 milioane de culori, 14 moduri; Mod special: HIFI Music Rhythm; Material keycap-uri: PBT; Profil keycap-uri: MDA; Construcție: Gasket Structure; Taste programabile: da; Protecție împotriva ghosting-ului: completă (full-key); Control volum: buton din aluminiu; Compatibilitate: Windows, Apple Mac OS, Android, iOS.
Detalii
- Brand
- Royal Kludge
- Categorie
- Tastaturi gaming
- EAN / GTIN
- 6935280822766
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge – RK61, wireless, Red switch, RGB, negru
276,99 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge – R65, Chartreuse, RGB, Phantom
291,89 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge – R75, K Silver, RGB, Sky Cyan
291,89 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge – RK61, wireless, Red switch, RGB, alb
310,99 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge - R65 Berry Red, comutator Cream, RGB, Berry Red
318,39 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge - R75 Pink Melody, comutator Cream, RGB, roz
318,39 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge - RK68 HE Phantom, RK Mint Magnetic, RGB, Phantom
318,39 RON
ozone.ro

Royal Kludge
Tastatură mecanică Royal Kludge – R87Pro, Creamy, RGB, gri
318,45 RON
ozone.ro