
Spartan Gear · Accesorii pentru console > Volane și joystick-uri
Controler Spartan Gear - Dory, wireless, transparent
EAN: 5207011011321
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Controler Spartan Gear - Dory, wireless, transparent
Controlerul pentru jocuri Spartan Gear Dory este un controler universal, conceput pentru a îmbunătăți experiența ta de gaming. Oferă iluminare personalizată cu 3 moduri și 10 combinații de culori. Controlerul dispune de butoane macro programabile, suport pentru vibrații, giroscop încorporat cu 6 axe (pentru Switch) și mod turbo pentru apăsări rapide ale butoanelor. Bucură-te de o experiență de gaming personalizată și captivantă cu controlerul Dory de la Spartan Gear. Suportă 3 moduri diferite de iluminare, din 10 combinații de culori, controlate printr-un buton; Două butoane macro programabile pentru revenire; Suport pentru funcția de vibrație; Giroscop încorporat cu 6 axe pentru fixare rapidă și precisă a țintei (doar cu Switch); Mod turbo.
Detalii
- Brand
- Spartan Gear
- Categorie
- Accesorii pentru console > Volane și joystick-uri
- EAN / GTIN
- 5207011011321
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Spartan Gear
Controler Spartan Gear - Aspis 4, wireless, alb/negru
157,99 RON
ozone.ro

Spartan Gear
Controler Spartan Gear - Aspis 4, wireless, negru
157,99 RON
ozone.ro

Spartan Gear
Controler Spartan Gear - Mora 3, fără fir, negru
80,99 RON
ozone.ro

Spartan Gear
Controler Spartan Gear - Aspis 4, fără fir, Green Camo
176,99 RON
ozone.ro

Spartan Gear
Controller wireless Spartan Gear - Sarissa, alb (PS4/PS5/PC/Switch) + panou suplimentar
209,99 RON
ozone.ro

Spartan Gear
Controller wireless Spartan Gear - Sarissa, negru (PS4/PS5/PC/Switch) + panou suplimentar
209,99 RON
ozone.ro

Genesis
Controller Genesis - Mangan 400, negru wireless, PC/Switch/Mobile
125,99 RON
ozone.ro

PowerA
Controller PowerA - Black Matte (Nintendo Switch)
127,11 RON
ozone.ro