
Jean Louis David · Accesorii pentru machiaj
Jean Louis David Pensulă retractabilă pentru aplicarea machiajului
EAN: 3666085215813
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jean Louis David Pensulă retractabilă pentru aplicarea machiajului
Peria de machiaj retractabilă Jean Louis David este un accesoriu practic, creat pentru aplicarea și reîmprospătarea machiajului în orice moment. Datorită mecanismului retractabil, periile sunt protejate de murdărie și deformare, ceea ce o face ideală pentru a fi purtată într-un ghiozdan, penar cosmetic sau în timpul călătoriilor. Fibrele moi asigură o aplicare uniformă a pudrei și a altor produse pudră, contribuind la un finisaj natural și neted al machiajului. Ambalaj: 1 bucată
Detalii
- Brand
- Jean Louis David
- Categorie
- Accesorii pentru machiaj
- EAN / GTIN
- 3666085215813
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Jean Louis David
Jean Louis David Pensulă kabuki cu păr dens pentru pudră și fard
47,39 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Set de machiaj Jean Louis David, 3 piese
48,45 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Pensulă pentru fard de obraz Jean Louis David, cu mâner ergonomic
31,59 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Set bureți de machiaj Jean Louis David, tip ou, 3 bucăți, asortiment
31,49 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Perie pentru pudră Jean Louis David, cu peri moi
56,85 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Jean Louis David Burete pentru aplicarea fondului de ten
28,45 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Jean Louis David Oglindă de machiaj
28,45 RON
ozone.ro

Jean Louis David
Perie aplicare fard de pleoape Jean Louis David
28,45 RON
ozone.ro