VIDEOINTERFON IP 10 STRONG-10
Vândut de 1cctv.ro
Detalii:
VIDEOINTERFON IP 10 STRONG-10 Videointerfonul IP este usor de instalat si poate fi montat in case, vile si apartamente. Poate fi controlat de pe telefonul mobil prin intermediul aplicatiei pentru iOS si Android. Kitul cuprinde un post exterior, un post interior (monitor), o sursa alimentare, un separator alimentare si un modul IP. POST EXTERIOR PL702-1: Un buton de apel Camera HD cu vizibilitate nocturna Carcasa din aliminiu rezistenta la apa Obiectiv de 1.0 MP cu lentila incorporata 3.6 mm Conexiune cu 2 fire Tip de montare: aplicat Dimensiune: 180 x 94 x 40 mm POST INTERIOR PL829R-10: Monitor TFT 10 inch Rezolutie 1024 x 600 pixeli Design modern, compact Display mirror-glass Butoane tactile cu lumina albastra Memoreaza 9 tonuri de apel Conexiune cu 2 fire Tip de montare: aplicat Temperatura de functionare: -10℃ ~ +60℃ Dimenisiune: 285 x 190 x 28 mm SURSA ALIMENTARE PL206: Iesire DC24V 4.5A Dimensiune: 159 x 97 x 38 mm SEPARATOR ALIMENTARE Iesire DC24V Dimensiune: 89 x 70 x 45 mm MODUL IP Monitorul se conecteaza cu modulul IP, iar de pe telefon aveti acces la postul exterior prin intermediul aplicatiei de mobil.