Sursa Segotep SG-1600ASIC 1600W
Preț:
Online shop itarena.ro
Detalii Spre Magazin
Detalii:
Segotep SG-1600ASIC 1600W PSU single rail (133.3A) ventilator 60mm 10x 6pin PCIE dimensiuni: (WxHxL): 112x65x267mm